Halı Yıkama Hizmeti

 

Halı yıkama

işinde uzman, deneyimli ekibimiz, ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışımızla size en iyi yıkama hizmetini vermeye devam ediyoruz. Firmamız tüm halı cinslerini özel yıkama seçenekleriyle temizler. Ayağınıza kadar gelen servisimiz, haftanın 7 günü çalışır, profesyonelce temizlenen halılar sadece 2 gün içinde teslim edilir.

 

Tüm halılarınız, shaggy, step, milas, el dokuma, antika ve yün halılarınız dahil, her cins halınızı özenle ve derinlemesine otomatik ve yarı otomatik makinelerle yıkıyoruz, onarıyoruz, özel klimalı kurutma odalarında kurutuyoruz ve son kontrollerini de yaparak size hoş kokulu ve tertemiz halılarınızı ambalajlanmış halde teslim ediyoruz. Bizimle yıkanan halılar, alerji risklerini ortadan kaldırır, evinize baharın güzel kokusuyla birleşen hijyenik temizliğin güzelliği, huzuru gelir gelir.

Halılarınız emanetimizdir ve biz emanetinizi en güzel şekilde tüm solma yıpranma risklerine karşı koruyarak temizleriz. Bizi arayın, evinizde hoş kokulu ve hijyenik temizliği siz de yaşayın…