Antika Halı Yıkama

Antika Halı  Yıkama firması, size değerli antika halılarınızı yıpratmadan temizlemenin sözünü veriyor. Değerli antika halılarınızın solma ihtimali yüzünden yıkatmaktan çekindiğiniz günler eskide kaldı. Firmamız, her halıyı özelliğine göre ayırarak temizliyor.  Yıpratmıyor, soldurmuyor ve yıllar öncesinin canlı renklerine kavuşturuyor.

Yıkama fabrikamızdaki otomatik ve yarı otomatik makinelerle türüne uygun organik şampuanlar seçilerek yıkanan halılarınızın gerektiğinde küçük onarım işleri de tarafımızdan yapılır, kopmuş saçak ve püskülleri yeniden örülür. Yılların tozunu üzerine taşıyan antika halılarınızı yıkadığımızda, halının taşıdığı akarlar da yok olur ve alerjik riskler ortadan kalkar. Halılarınız emanetimizdir, her türlü risklere karşı garanti edilerek yıkanırlar.

İtinayla tertemiz ve hijyenik olarak yıkanan değerli halılarınızı özel hazırlanmış klimalı kurutma odalarında dış ortamın tozundan uzakta kurutuyoruz. Adresinizden aldığımız halılar, 2 gün içinde temizlenmiş, kurumuş, tüm kontrolleri yapılmış olarak adresinize teslim edilir. Uygun fiyatlı antika halı yıkama fiyatlarımız ve diğer tüm detaylar için bizi arayın…